Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Anonym Anonym

Přidáno: před 5 hodinami

• TOP produkt
  • vynikajúca chuť
  • tento produkt mi pomohol pri tráviacich problémoch odporúčam !
  • žiadne

Ověřený zákazník Testuj.to Jakub

Přidáno: včera, 20:27

• Lehké používání
  • Silná dávka v jedné tabletě
  • Velké balení
  • Hezká krabička
  • Vlasy bohužel nové nenarostou

Walmark zinek používám teď necelý měsíc. Zinek se snažím doplňovat pomocí doplňků stravy, protože ho mám spíše málo. Po měsíci používání se cítím více svěží a zlepšili se mi nechty a vlasy. Nové vlasy mi tedy nenarosli, ale ty které ještě na hlavě mám jsou měkčí a přijdou mi více výživné. Přikládám to za kladné působení právě zinku.

Ověřený zákazník Testuj.to Klára

Přidáno: včera, 19:16

• Jednoduché podání, bez zápachu
  • Nevidím moc výsledky

Vitamíny se dobře jedly, jsou bez zápachu a oceňuji, že to jsou prášky a nemusí se rozpouštět ve vodě. Jedla jsem je každý den, ale výsledky moc vidět nejsou. Na imunitu asi moc nepomáhají, nevidím žádnou změnu. Vlasy, nehty a pleť taky žádná velká změna, asi jen nehty jsou lepší.

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

Přidáno: včera, 19:15

• Chuť
  • Přídavek dalších vitamínů
  • Malé pilulky
  • Více energie
  • Malé balení

Walmark železo Complex je výhodné balení železa, vitamínů B12, C a kyseliny listové. Kdo užívá vitamíny zvlášť, může využít toto v jedné tabletě. Pilulky jsou malé a dobře se polykají. Po delsim užívání cítím více energie, jsem méně unavená, lépe se mi spí. Železitá chuť při polykání není cítit. Balení by mohlo být větší.

Ověřený zákazník Testuj.to Michal

Přidáno: včera, 18:48

• Vše v jedné tabletě
  • I přesto, že obsahuje i 100% vit C, raději jsem ho ještě doplňoval zvlášť
  • Nepozanal jsem snížení stresu

Přípravek železo od firmy Walmark jsem testoval po dobu 20 dní a velice se mi líbilo, že obsahuje nejen železo, ale i mnoho vitamínů a minerálů ve 100% denní dávky, v jedné tabletě. Tablety se navíc velice dobře polykají a určitě bych je na podporu imunity doporučil. Jedinné, čeho jsem si nevšiml bylo snížení únavy a vyčerpání.

Ověřený zákazník Testuj.to Dominik

Přidáno: včera, 18:34

• Velikost tabletky
  • Obsah ostatních vitamínů
  • Nezůstává pachuť
  • Rozměr balení

Po zhruba měsíčním užíváním tohoto výrobku subjektivně vnímám pozitivní vliv na sebe, kdy se cítím méně unavený. Tableta má ideální velikost, kdy se zároveň dobře polyká a není příliš mala aby se sni dobře manipulovalo. Na druhou stranu jako zápor vidím zbytečně rozměrné balení na obsah 30 tablet. Po tabletách nezůstává ani se neobjevuje žádná pachuť v puse.
Za sebe pozitivně hodnotím obsah i druh zvolených doplňkových vitamínů a minerálů, které k sobě pasují.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

Přidáno: včera, 18:18

• účinnost
  • velikost tabletek

Tyto vitamíny obsahují kromě vysoké dávky železa, vitaminu B12 a kyseliny listové také vitamín C a E. Dohromady tato kombinace vitamínů snižuje únavu a člověk se cítí v lepší kondici. Tabletky mají ideální velikost, skvěle se polykají, ideální je i dávkování 1x denně.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: včera, 17:54

• Snadné užívání
  • Neutrální chuť,
  • Stačí 1 tableta

.Asi po 14 dnech užívání jsem poznala znatelně menší únavu a více energie. Jedna tableta obsahuje 20mg železa, což odpovídá denní dávce. Take obsah vitamínů jako C,E,kyselina listová s jiné je pozitivem. Úpravu krevního obrazu bohužel soudit nemohu, ale věřím, že přípravek funguje 100%

Ověřený zákazník Testuj.to Brigita

Přidáno: včera, 17:13

• podporuje imunitu

Během užívání produktu v období plném chřipek jsem po několika letech vydržela celou dobu zdravá. Vysoké dávky zinku a dobře vstřebatelná forma významně podporují imunitu. Dále se mi i zlepšila pleť, kvalita vlasů a také se mi přestaly lámat nehty.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristyna

Přidáno: včera, 11:14

• Lepší stav pokožky
  • 1 tableta denně, dobře se polyká
  • U nehtů je potřeba užívat opravdu dlouhodobě, ale vypadá, že funguje
  • U vlasů nevidím změny
  • Je potřeba užívat dlouhodobě

Tabletky se dobře polykají a stačí 1 denně, což považuji za klady. Lepší by bylo mít je v malé krabičce, ale to je detail. Pozoruji zlepšení na pokožce, zejména záda. Nehty těžko soudit a na vlasech jsem zatím změny. Asi by bylo vhodnější užívat kůru dlouhodoběji. Zatím dobírám druhé balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: včera, 11:00

• malé tabletky
  • velikost balení
  • tvar balení

Jakožto trpím na lupenku tak jsem tento výrobek uvítala s radostí testovala. Díky zinku forte se mi zlepšila kvalita vlasů i nehtů. Vlasy jsem měla od kortikoidů zničené a nehty polámané, roztřepené. Po měsíci testování jsou vidět pozitivní výsledky.

Ověřený zákazník Testuj.to Věra

Přidáno: včera, 11:00

• Velikost tablet
  • Vysoká koncetrace
  • Dostupnost v lékárnách
  • Účinky viditelné již po necelém měsíci užívání
  • Žádné

Se značkou walmark máme jen dobré zkušenosti a ani tento výrobek není výjimkou. Vysoká dávka v jedné tabletě, tím pádem stačí jedna tabletka denně, která není ani příliš velká. Již po necelém měsíci užívání je vidět zlepšení kvalitu nehtů i pokožky. Dalším plusem je dostupnost v téměř každé lékárně.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: včera, 10:55

• méně lámavé nehty
  • lepší pokožka
  • nevím

V zimním období mám problém s vysušenými a lámavými nehty a také s pokožkou, protože se mi dělají exémy. Nehty jsem měla v hrozném stavu, slabé jak papír a neustále se lámaly. Začla jsem brát tablety zinku a nehty jsou pevnější a méně se lámou. Pokožka na rukou, kde je exém, se také zlepšila. Exém se nějakou dobu neobjevil a když se objevil malý exém, tak aspoň tolik nesvědil a rychleji se hojil.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikol Misaki

Přidáno: včera, 10:23

• malé tabletky
  • posilují nehty
  • urychlují růst nehtů
  • zápory zatím nepozoruji

Vitamíny beru naprosto běžně, ale tyhle mě mile překvapily. Během prvních týdnů užívání jsem si všimla, že mi rychleji rostou nehty, což byl hlavní důvod, proč jsem s nimi začala. Všimla jsem si také zlepšení kvality vlasů, které se přestaly tolik mastit, což bylo docela velké trápení a musela jsem si vlasy před začátkem užívání mýt i několikrát týdně. Líbí se mi i menší velikost prášků, které usnadňují konzumaci. Za sebe doporučuju, výsledky jsou viditelné.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: včera, 10:19

• Velké balení
  • Denní dávka v 1 tabletě

Po celou dobu užívání zinku sleduji pozitivní vliv na moji pleť, vlasy i nehty. Vše se zdá pevnější a celkově zdravější. Přijde mi, že mi zinek pomáhá s udržením mé psychické pohody a udržuje mou hormonální rovnováhu. Produkt bych určitě doporučila.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Přidáno: včera, 08:36

Zakoupeno v Testuj.to

• Vysoká dávka zinku v malinké tabletce
  • Pozitivní vliv na imunitu
  • Viditelné zlepšení kvality nehtů, kůžičky , zahojení záděrek .
  • Méně akné pleť vypadá zdravěji a není tak mastná
  • Zlepšení vitality vlasů
  • Výsledky po delším pravidelném užívání

Zinek Forte od Walmarku mohu doporučit každému kdo chce zlepšit stav vlasů , pleti , nehtů a také imunitniho systému .
Má na něj prokazatelný vliv po dlouhodobém užívání
S doplněk stravy jsem spokojená a nadále budu pokračovat v pravidelnem užívaní tablet malinkych jako perlička snadno se poliká a přitom obsahuje vysoky podíl zinku %DRHP*

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

Přidáno: včera, 07:41

• lepší vlasy
  • podpora imunity
  • velké balení

s výrobkem jsem spokojena, vlasy a nehty jsou po něm pevnější, za měsíc užínání se cítím celkově lépe, a mám i víc energie
vadí mi na něm zbytečně velké balení, kdyby bylo menší, líp by se skladovalo, případně se lépe vešlo do kosmetické taštičky, na zabalení s sebou

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

Přidáno: včera, 02:03

Zakoupeno v Testuj.to

• Výsledky jsou viditelné po pár dnech
  • Žádné jsem nepozorovala

Po vyzkoušení přípravku Walmark zinek forte se cítím podstatně lépe. Má pleť je viditelně pevnější a svěží. Vlasy lesklé a psychický stav je mnohem lepší než před pár dny ,kdy jsem přípravek začala užívat. Všem bych vřele doporučila vyzkoušet tento výrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Petr

Přidáno: 24. dubna 2024

• Jedna tableta za den
  • Méně únavy a více energie
  • Kombinace železa, vitamínů a mineralu
  • Malé baleni

Walmark Železo Complex 20mg s vitamínem B12, kyselinou listovou a vitamínem C má pěkný moderní design. Moje velká únava se snížila a měl jsem více energie. I točení hlavy ustalo. Unikátní kombinace železa s doplňkovými vitaminy a minerály dokonce podporuje imunitu a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Tabletky užívám 1x za den a dokonce jsou tak malé, že se mi dobře polykaji. Mohu tedy jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Juliana

Přidáno: 24. dubna 2024

• Malá tabletka
  • Neutrální chuť
  • Krásný design krabicky
  • Komplex vitamínů
  • Přijatelná cena

Tabletky jsou malé a snadno se zapiji/polykaji. Během užívání jsem nepocitovala únavu, byla jsem plná energie.

Na první pohled vás zaujme krásný design krabicky. Cena produktu je přijatelná. Produkt snadno zakoupite jak v kamenných obchodech tak i na eshopech.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25